KAMPANYALAR

2019 Bomba Gibi

Kampanya Koşulları:

  • Mayıs ve Haziran aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Mayıs 2019 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Mayıs Ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Haziran ayındaki BP’li siparişleri ile 100 TL değerindeki 32950 Eclat Lui Edt’ye 19.99 TL’ye, 200 BP sipariş veren Danışmanlarımız BEDAVA sahip olabilirler.
  • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, danışmanlarımızın ürünü sepetine eklemesi gerekmektedir.
  • Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
  • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
  • Toplam Satış Kazancı 252 TL’ye varmaktadır ve Ürün Kazancı ile 200 BP Satış Kazancı toplamından oluşur.

SPONSOR KAMPANYASI:
*Kayıt olunan ay dahil olmak üzere ardışık 3 ay boyunca, minimum 100 BP sipariş verilmesi halinde satın alınan ürünlerden gelen “satış kazancı” ve Hoş Geldiniz setlerinden gelen “ürün kazancı” toplamıdır.

SPONSOR KAMPANYASI

HAYALLERİNİ YANINDA TAŞI…

Yaşamak istediğin hayat, Oriflame’in kazançlar dünyasında seni bekliyor! Hayalini kurduğun başarılar, gitmek istediğin yollar için Oriflame ailen tüm desteğiyle yanında. Bu ay, en güzel yazın habercisi olsun ve değişim seninle başlasın!

Mayıs ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 yeni kişisel kaydınız için 250 TL değerindeki Aquarian Travel Tote Çanta HEDİYE!

Mayıs ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren toplam 4 yeni kişisel kaydınız için 350 TL değerindeki Kabin Boy Valiz HEDİYE!

Sizlere çok başarılı bir kampanya dönemi diliyoruz.

Unutmayın, her şey sizinle başlıyor!

Ürün Özellikleri

Aquarian Travel Tote Çanta

Aquarian Travel Tote Çanta eşyalarınızı, kataloğunuzu koyabileceğiniz astar çantasıyla birlikte gelmektedir.

Kabin Boy Valiz

Ebat: 56*36*25

Kampanya Koşulları

Kampanya 1-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Mayıs 2019 katalog döneminde kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Mayıs ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren ilk 2 yeni kişisel kayıtları için 250 TL değerindeki Aquarian Travel Tote Çanta ve Mayıs ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren toplam 4 yeni kişisel kayıtları için 350 TL değerindeki Kabin Boy Valizi almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de sponsorların Mayıs ayına ait tüm fatura ödemelerinin 30 Haziran mesai saati bitimine kadar yapılmış ve sisteme işlenmiş olması gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Temmuz 2019 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen sponsor ve yeni kayıtlar, hediye hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame sponsor hediyelerini açıklama yapmadan degiştirme hakkını kendinde saklı tutar.