Evet bir çoğumuzun iç sesi yaklaşık iki hafta sonra bu şekilde söylenecek 🙂

Bu kesimden olmamak için aylar öncesinden hatta geçen yıldan hazırlanan sevgililer Günü Hediyesine şahit olduk değil mi:)

Bu tarz yaklaşımlar, bu tarz iç seslerle mücadeleler uykularımızın dahi kaçmasına sebep olabilir halbuki ne gerek var 🙂

Yine yeniden Oriflame ile Muhteşem indirimli ve muhteşem özel ürünlere bir TIK uzaktasınız 🙂

Defalarca kez söylediğim ve bıkmadığım bir cümleyi tekrar ediyorum 🙂 Oriflame ürünleri Hayvanlar üzerinde test edilmez ve içeriğinde hayvansal salgı ve bulgular barındırmaz.

işte bu yüzden güvenle kullanabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Şimdi gelelim Hediye alternatiflerine.. Şubat ayı malum soğuk bu sebeple hastalıklar her yerde kol geziyor maalesef. Sevdiklerimizin hasta olmasını istemiyoruzzzz.

Sizlere tanıtacağım bu ürün Wellness ile Yorgunluğun ve Bitkinliğin getirdiği hastalıklar, bağışıklığın güçten düşmesi durumları ortadan kalkacak. İsveç te geliştirilen Bu multivitamin desteği ile Vücudumuzun hareket sisteminin düzenli çalışması sağlanacak ve Kas fonksiyonları normale dönecek 🙂

Erkekler ve kadınların bünye farklılıkları malum. e tabiiki buna bağlı olarak ihtiyaç duyacakları vitaminlerde farklılık gösteriyor.

Erkekler için önerilen Selenyum, Çinko ve Krom bu Multivitamin Desteğinin içerisinde mevcuttur. Günlük olarak Erkeklerin alması gereken miktar bu sayede alınmış olacaktır.

Wellness Man

Tabiiki sadece Erkeklere özel bir Vitamin desteği mevcut değil. Biz Bayanların da Günlük olarak ihtiyaç duyduğu ve vücudumuz tarafından en çok harcanan Demir ve Folik Asit destekli Wellness ıda sizlerle tanıştırayım.

Çok fazla hastalandığım söylenemez doğuştan bağışıklığım kuvvetli sanırım 🙂 Fakat bu kapsüle başladığımdan beri Vücudumun daha atak olduğunu gözlemleyebiliyorum. Daha az yorulduğumu ve zinde olduğumu söyleyebilirim.

wellness woman

Neredeyse hepimiz çalışan insanlarız Bazılarımızın işten güçten vakit bulupta düzenli ve sağlıklı yemek yiyemediği, Hatta o günü geçiştirdiği, ” amaaaan sonra yerim” deyip öğün atladığı da oluyor. E ne oluyor böyle olunca ? Bu Vitaminleri yiyeceklerden alma fırsatımız maalesef olmuyor. İşte o anda devreye bu kapsüller giriyor.

Vücudumuz bizim için en değerlimiz. Dolayısıyla ona yatırım yapmak durumundayız. Eğer o iyi olursa biz de Ruhen iyi hissederiz.

içeriğinde 60 kapsül bulunduğundan her bir kutu sizi 2 ay idare edecektir. işte bu yönden oldukça ekonomiktir. Her gün kahvaltıdan sonra alınacak olan 1 adet kapsülle vitamin ihtiyaçlarınızı temin edebileceksiniz 🙂 Daha ne olsun değil mi 🙂

Sevdiklerinize onu mutlu hissettirecek bir hediye alternatifide bu olabilir 🙂 ?

Ücretsiz üyelikle bu ve bunun gibi muhteşem ürünlere %30 a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz 🙂

Sakın bu fırsatı kaçırmayın bir sonraki wellness yazımda ise Omega 3 Patlaması yaratacak olan Balık Yağından bahsedeceğim izlemede kalın 🙂